O nás

Pár slov o nás

Bratři Patrik a Hynek Hradečtí tvoří pěvecké bratrské duo, které se prezentuje v nejrůznějších hudebních žánrech.

Jsou známí díky svým celostátním úspěchům na nejrůznějších pěveckých soutěžích, vlastních či přezpívaných písní (YouTube), vystupování s nejrůznějšími osobnostmi a uskupeními české hudební scény, účinkování v divadelních představeních či účinkování na nejrůznějších významných galavečerech, plesech, festivalech, firemních akcích, VIP akcích či samostatných koncertech.

Patrik Hradecký

Nejmladší z bratrů, který od narození nezavře pusu, proto byl veden od mala k hudbě. Hraje na dudy, klarinet, kytaru a samozřejmě zpívá. Svým talentem upoutává pozornost obecenstva od svých mladistvých let, kdy poprvé vstoupil na pódium.

Je několikanásobným vítězem celostátní lidové soutěže Zpěváček, v oblasti klasického zpěvu je vítězem celostátních soutěží Skřivánek, Pražský pěvec, Soutěže ZUŠ či Písňových soutěží Bohuslava Martinů. V oblasti populární hudby je též mnohanásobným laureátem soutěží JuniorTalent, LittleStar, Česko zpívá, Oběžná dráha a Skřivánek. Za své pěvecké výkony získal již 2x ocenění od hejtmana Plzeňského kraje za vzornou reprezentaci, Cenu Perla Plzeňského kraje či Rumunský křišťál za průzračný hlas.

Patrik aktivně vystupuje se svým bratrem Hynkem Hradeckým, hostuje v Big Bandu Felixe Slováčka, spolupracuje s předními hudebními organizacemi a osobnostmi na české scéně, dechovými orchestry a lidovými muzikami z celé České republiky (Broln, VUS Ondráš, Konrádyho dudácká muzika a další…).

Pěvecky se podílel na nejrůznějších muzikálech a operách. Kromě toho vystudoval Střední školu informatiky a finančních služeb v Plzni a v současné době je studentem Akademie múzických umění v Praze. Rád chytá ryby, sportuje a miluje přírodu.

Hynek Hradecký

Starší z bratrů, pro kterého je hudba život. Hraje na dudy, klavír, klarinet, flétnu a též zpívá. Stejně jako Patrik, i on se začal hudebně projevovat od svých dětských let.

Poprvé na sebe výrazně upozornil v roce 2009, kdy jako první člověk z plzeňského kraje vyhrál celostátní soutěž Karlovarský skřivánek. Po této události přišlo mnoho dalších hudebních úspěchů z nejrůznějších pěveckých soutěží (Zpěváček, LittleStar, Písňová soutěž B. Martinů atd.) a držitel několika ocenění (Cena hejtmana Plzeňského kraje za vzornou reprezentaci, Cena generálního ředitele HZS ČR Miroslava Štěpána, Cena Beno Blachuta, Cena Bohuslava Martinů za interpretaci, Cena diváků Česko zpívá atd.).

Od roku 2015 je ho možno znát z YouTube, kam nahrává vlastní hudební tvorbu, ale i covery nejrůznějších písní od předních českých zpěváků. Kromě svých sólových projektů vystupuje také společně se svým bratrem Patrikem Hradeckým, s nejrůznějšími lidovými, dechovými, swingovými a tanečními kapelami či orchestry.

Vystudoval Obchodní akademii v Domažlicích, dále Konzervatoř a Pedagogickou fakultu v Plzni a v současné době je studentem Akademie múzických umění v Praze. Kromě hudby rád sportuje a chodí do přírody.